14U30-15U00: HOOGTEPUNTEN DAGPROGRAMMA 
Presentatie van onze visie en waarden als club van de toekomst door onze voorzitter Bernard Lemaire
Show van het Osaka Tricks-team in samenwerking met onze eerste teams dames en heren

 

 12U00-13U30: KIDS & PARENTS RUN 
Inschrijving verplicht door hier te klikken 

Activiteit georganiseerd in samenwerking met ADDICT STORE voor leden, familie, vrienden en toekomstige leden

  • 12:00 - 450m (6 jaar of jonger + hun ouders)
  • 12:30 - 900m (7 tem. 9 jaar + hun ouders)
  • 13:00 - 1350m (10 tem. 12 jaar + hun ouders)

 

 12U00-17U00: DOORLOPENDE ACTIVITEITEN 

Little one’s corner: grimage en springkasteel / Zwembad & Petanque

 

 12U30-17U00: LIONESS WORKOUTS 
Inschrijving Lioness mini bootcamps aangeraden door hier te klikken 

Lioness Women only training center: Kom langs voor meer informatie in verband met de lessen en inplannen van een gratis inbodyscan en coachingsgesprek. Daarnaast organiseeert Lioness mini bootcamps van 30 minuten zodat mensen kunnen kennismaken met de lioness workouts. Deze zullen doorgaan om 12:30, 13:30, 15:00u en 16:00.

 

 12U30-13U45: RED LIONS “THE ROAD TO BECOME A WORLDCHAMPION” 
Inschrijving verplicht door hier te klikken 

Activiteit georganiseerd in samenwerking met SHANE MCLEOD. Presentatie en Q&A door de coach en een aantal spelers van ons nationale heren hockey-team over het afgelegde parcours van de Red Lions die in december 2018 bekroond zijn geweest tot wereldkampioen. Deze presentatie zal plaatsvinden in ons restaurant. Einde activiteit: 13u45

 

 13U30-17U00: STREETHOCKEY DEMONSTRATIES EN WEDSTRIJDEN 
Inschrijving streethockeywedstrijden aangeraden door hier te klikken 

Activiteit georganiseerd in samenwerking met OSAKA. Speciaal voor deze dag zal er een tijdelijke streethockey veld worden aangelegd
Demonstraties van Streethockey door het Osaka team en wedstrijden voor leden en niet leden

  • 13:30-14:00 (2012-2013)
  • 14:00-14:30 (2010-2011)
  • 15:00-15:30 (2008-2009)
  • 15:30-16:00 (2006-2007)
  • 16:00-16:30 (2004-2005)
  • 16:30-17:00 (2002-2003)

 

 13U45-17U00: INHULDIGING PADELVELDEN, DEMOMATCH & INITIATIE 

  • 12:00-13:45 Initiatie padel door trainer
  • 13:45-14:00 Inhuldiging van onze 2 nieuwe padelvelden
  • 14:00-14:25 Demomatch door de beste spelers in België
  • 15:00-17:00 Initiatie padel door trainer

 

 15U00-17U00: HOCKEYCLINICS  
Inschrijving hockeyclinincs aangeraden door hier te klikken 

  • 15:00-15:55 Hockeyclinics gegeven door spelers van onze eerste teams in samenwerking met het Osaka Tricks-team
  • 16:00-17:00 Hockeyclinics gegeven door spelers van onze eerste teams in samenwerking met het Osaka Tricks-team

 

 15U00-17U00: TENNISDEMONSTRATIES & LESSEN 
Inschrijving initiatielessen aangeraden door hier te klikken 

  • 15:15-15:45 Tennisdemonstraties door Sonny Van der Velden en de beste spelers van de club
  • 15:00-16:00 Initiatielessen voor jong en oud
  • 16:00-17:00 Initiatielessen voor jong en oud

Alle inschrijvingen worden afgesloten op 28/4/2019. Voor sommige activiteiten zijn de plaatsen beperkt...  Schrijf dus tijdig in voor alles volgeboekt is!!!